Czy podoba Ci się ta strona?

Wizyt
Today: 4984All time: 79894

O firmieFirma powstała w 1980 roku w Bralinie k.Kępna. Od początku działalności zajmujemy się naprawą sprzętu do elektronarzędzi renomowanych firm m.in. Bosch, Makita, Black and Decker, Celma, Dewalt, Hitachi, Hilti. Ponad to specjalizujemy się w przezwajaniu silników elektrycznych do 75kw, transformatorów, cewek elektromagnetycznych itp.


By zaspokoić potrzeby klientów w 2009 roku powołaliśmy do życia hurtownię części do elektronarzędzi. W naszym asortymencie znajdą Państwo wysokiej jakości wirniki do elektronarzędzi Bosch, Makita, Dewalt, Celma, Hilti i inne, a także szczotki węglowe z bezpiecznikami, szczotki węglowe do alternatorów i rozruszników, wyłączniki do elektronarzędzi i sprzętu AGD, łożyska, smary do przekładni elektronarzędzi, oleje do smarowania elektronarzędzi Hilti i wiele innych.


Oferujemy konkurencyjne ceny dla hurtowników w prowadzając dla nich wyjątkowo atrakcyjny system rabatowy. Nie zapominamy również o klientach indywidualnych oferując ceny hurtowe oraz dodatkowe oferty dnia, bonusy.


 


Zapraszamy do współpracy